Історія НВК
Навчальний заклад розпочав свою роботу у серпні 1974 року. Будівництво школи вела Ілінецька ПМК №34 (начальник Олійник Д.П.)
На перше вересня класи здали в експлуатацію. Їдальню, актовий та спортивний зали, гуртожиток добудували до листопада.
Першим директором школи була призначена Ірина Мусіївна Атаманюк, заступником по навчально-виховній роботі Картова Галина Сергіївна. Навчальний процес здійснювали 35 учителів. Школа гордилася своїми досягненнями у навчанні та вихованні учнів. З'явилися свої традиції.
У 1983 році навчальний заклад очолив Олександр Лаврентійович Балинський. Значна увага приділялася зміцненню матеріально-технічної бази. Проводились капітальні ремонти приміщень, було замінено труби водопостачання та теплотраси. Удосконалювався навчально-виховний процес.
У 1994 році директором школи призначено Анатолія Григоровича Фаріона. Прагнучи утвердити у навчальному закладі дух інновацій, він ініціював запровадження модулно-розвивальної системи навчання, за якою школа працювала 4 роки (1996-2000).
У 2003 році школа реорганізована в навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2".
Посвята в гімназисти
У 2004 році за рейтинговою оцінкою, яку проводило управління освіти і науки облдержадміністрації серед 15 шкіл області НВК визнано кращим у питанні реформування галузі і запровадження в навчально-виховний процес державних стандартів. Брались до уваги і рівень підготовки педагогічних кадрів, участь учнів в обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та змаганнях.
Розпочинається робота з реконструкції основного приміщення школи. Ведеться благоустрій території: встановлюється нова огорожа, асфальтується подвір'я, розбиваються клумби та газони.
З 2008 року директором школи є Гобеляк Раїса Олександрівна. Вона продовжила курс свого попередника на інноваційний розвиток освітнього простору НВК. Запроваджується проблемне навчання, метод проектів, реалізується програма "Обдаровані діти". За результатами ЗНО протягом 2009-2011 років НВК в десятці найрезультативніших навчальних закладі області.
Продовжується реконструкція навчального закладу: змінені вхідні двері, здійнено ремонт в актовій залі, покращується зовнішній вигляд приміщень, створено блок для забезпечення навчання першокласників (класна кімната, роздягальня, туалет), реконструйовано приміщення стоматкабінету, створено комплексну майстерню з обслуговуючої праці.
Директор НВК Гобеляк Р.О.
За роки свого існування школа випустила близько трьох тисяч учнів. Навчальний заклад гордиться своїми випускниками. 25% педколективу сьогодні - це випускники школи, значна їх частка і серед медичних працівників району. Кандидатами наук стали Шумник Анатолій Васильович (геологія) та Сироватко Ігор Іванович (зоотехнія), Шевчук Юрій Кузьмович - начальник відділу маркетингу у фірмі "Екологічний продукт" м. Київ, Мулярчук Андрій Іванови - помічник посла у Пакистані, Чуйкевич Володимир Іванович - власник будівельної фірми у Москві. І Цей перелік ще дуже довго можна продовжувати!
На сьогоднішній день школа пишається своїми досягненнями.
Для організації навчально-виховного процесу навчальний заклад має два навчальнів корпуси: 1-й - початкова школа; 2-й - школа ІІ-ІІІ ступенів.
В школі функціонують:
⇒ 14 предметних кабінетів;
⇒ спортивний зал, спортивна кімната;
⇒ стадіон;
⇒ медичний кабінет;
⇒ хореографічний зал;
⇒ бібліотека;
⇒ 2 кабінети інформатики;
⇒ методичний кабінет;
⇒ редакція шкільної газети «Авеста»;
⇒ 2 майстерні трудового навчання;
⇒ майстерня обслуговуючої праці;
⇒ їдальня на 120 місць.
Якісну освіту, систематичну виховну роботу забезпечує педколектив із 60 педагогічних працівників.
Вищу кваліфікаційну категорію мають 32 педагоги, І категорію – 11 педагогів, ІІ категорію – 7 педагогів, спеціаліст – 10 педагогів, вчителів-методистів – 12, звання «старший учитель» мають 12 педагогів.
Нагороди педагогічного колективу:
♦ Нагороджені Знаком «Відмінник освіти» -24
♦ Нагороджені Грамотою Міністерства освіти і науки України -28
♦ Нагороджені Грамотою управління освіти і науки ОДА -37
В 1997, 2008, 2011 роках педагогічний колектив навчального закладу за значні досягення в організації навчально-виховного процесу заносився на районну Дошку пошани.
Методична тема навяального закладу: "Створення в школі умов для інтелектуального розвитку учнів, виховання творчої особистості вчителя та учня".
На високому рівні у школі працює дитяче самоврядування. Його основною ціллю є формування і розвиток соціальнно активної молоді з почуттям національної самосвідомості і високої громадської позиції.
Самоврядування в навчальному закладі складається з трьої ступенів:
І ступінь "Барвінкові групи" - 2-4 класи;
ІІ ступінь Піонерська палата "Екологічна варта" - 5-7 класи;
ІІІ ступінь "Парламентські класи" - 8-11 класи.
Вищим ступенем самоврядування є шкільний парламент на чолі з президентом школи. Парламенту школи підпорядковується піонерська палата "Екологічна варта", очолює яуц голова піонерської палати. Піонерська палата "Екологічна варта" корегує роботу барвінкових груп.
У 2007 році завдяки договору про співпрацю між навчальним закладом та районною ДЮСШ було створено спортивний клас зі спеціалізацією "Баскетбол". Сьогодні баскетбольна команда є учасником не тільки районних і обласних, але й Всеукраїнських та міжнародних спортивних змагань. Про успішні виступи свідчать численні кубки та грамоти.
Члени баскетбольної команди, вихованці спортивного класу
В 2011 році рішенням ради навчального закладу вчителі та учні, які мають найвищі досягнення відзначаються Почесним знаком "Обличчя школи". Такий знак отримали:
♦ Фаріон Лідія Петрівна - учитель географії;
♦ Костюк Богдан - учень 9 класу, неодноразовий переможець районних та обласних олімпіад, інтелектуальних конкурсів;
♦ Скарбовійчук Дарина - лідер учнівського самоврядування району;
♦ Змієвець Дмитро - президент учнівського парламенту школи;
♦ Сальніков Максим - переможець районних та обласних конкурсів "Проліски надій".
В 2012 році рішенням ради навчального закладу вчителі та учні, які мають найвищі досягнення відзначаються Почесним знаком "Обличчя школи". Такий знак отримали:
♦ Гобеляк Раїса Олександрівна - директор НВК за впровадження інноваційних технологій, модернізацію системи освіти;
♦ Фаріон Лідія Петрівна - учитель географії за підготовку переможців ІІ, ІІІ та ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з географії;
♦ Лукашенко Світлана Тарасівна - учитель української мови та літератури за підготовку переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови, конкурсу ім. П. Яцика, конкурсу ім. Т.Г. Шеченка, конкурсу читців поезії місцевих авторів;
♦ Костюк Богдан - учень 9-Б класу за досягнення у навчанні, переможець ІІ, ІІІ та ІV етапів предметних олімпіад;
♦ Задачін Денис - учень 9-А класу за спортивні досягнення, учень спортивного класу, капітан баскетбольної команди.
Навігація
- Прозорість та інформаційна відкритість Іллінецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназія №2"
- Організаційно-педагогічна модель закладу
- Наші нагороди та досягнення
- Обличчя школи
- Робота наших вчителів
- Роботи наших учнів
- Робота з обдарованими дітьми
- Військово-патріотичне виховання
- Відео
- Пришкільний табір "Ровесник"
- Корисні посилання
- Кримінальна міліція у справах дітей
- Права та обов'язки дітей
- Безпека в Інтернеті
- Громадська приймальня
- Контакти
Новини
Учні 3-В класу ...
Контакти
Адреса: 22700
Вінницька обл. м.Іллінці,
вул. І.Франка,2
Тел.: 2-16-74
Email:
school_gymnasium2@ukr.net
Адміністратор сайту:
Прокуда Ю.С.
![]() |
![]() |
![]() |