Колектив НВК

   Гобеляк Раїса Олександрівна -

  директор НВК, вчитель історії 

та курсу "Людина і світ"


Заступники директора:

 

Толстая Тетяна Сергіївна - заступник директора з НВР (учитель української мови та літератури)

  

 

Мельник Світлана Василівна - заступник директора з ВР (учитель етики, художньої культури)

       

 

 Мороз Наталія Іванівна - заступник директора з НМР (учитель фізики)

       

 

Виноградова Людмила Анатоліївна - заступник директора з НВР (учитель географії, основ здоров'я) 

     

  МК "Українознавство"

  

Зайчук Лариса Юхимівна - учитель української мови та літератури (Вища категорія, старший вчитель)      

 

Латанська Анжела Володимирівна - учитель української мови та літератури (Вища категорія)

 

  Лукашенко Світлана Тарасівна - учитель української мови та літератури (Вища категорія, учитель-методист)


Толстая Тетяна Сергіївна - учитель української мови та літератури (Вища категорія, старший вчитель)


 Янчук Алла Миколаївна - учитель української мови та літератури (Вища категорія) 

 

Чабан Інна Василівна - учитель української мови та літератури, риторики, педагог-організатор (І категорія)

 

МК "Світова культура"

 Кримська Валентина Іванівна - учитель світової літератури, російської мови (Вища категорія, учитель-методист)


Шевчук Надія Петрівна - учитель світової літератури, російської мови (Вища категорія)

 

   Гобеляк Раїса Олександрівна - учитель історії, курсу "Людина і світ" (Вища категорія, учитель-методист)  

 

  Дудюк Сергій Юрійович - учитель історії, правознавства (Вища категорія)

 

 Орел Андрій Володимирович - учитель історії, правознавства (І категорія) 


 

 Веремійчук Людмила Павлівна - учитель образотворчого мистецтва (Вища категорія, старший вчитель) 

  

Чернюк Оксана Борисівна - учитель музичного мистецтва (Вища категорія)

 

Мельник Світлана Василівна - учитель етики, художньої культури (Вища категорія, учитель-методист)  

 

    Сидоренко Олена Валеріївна - учитель англійської мови (І категорія)  

  

Лавренюк Леся Артурівна - учитель англійської мови (Вища категорія)  

   

Рябець Надія Федорівна - учитель англійської мови (Вища категорія) 

   

Нечипоренко Світлана Миколаївна - учитель англійської мови (Вища категорія, учитель-методист)

 

Письменна Оксана Сергіївна - учитель англійської мови (спеціаліст)

МК "Природничих наук"


  Заболотна Людмила Федорівна - учитель фізики, астрономії (Вища категорія, учитель-методист) 

 

 Мороз Наталія Іванівна - учитель фізики                 (Вища категорія) 

 

 Костюк Інна Володимирівна - учитель біології, географії, основ здоров'я (Вища категорія, старший вчитель) 

 

Крижанівська Раїса Андріївна - учитель біології, екології (Вища категорія, учитель-методист)   

 

 Виноградова Людмила Анатоліївна  - учитель географії, основ здоров'я (Вища категорія, старший вчитель)    

 

Фаріон Лідія Петрівна - учитель географії (Вища категорія, учитель-методист)  

 

 Поцілуйко Микола Васильович - учитель фізичної культури (Вища категорія, учитель-методист)  

 

Матюха Анатолій Валентинович - учитель фізичної культури (Вища категорія) 

 

Сліпчик Юрій Олександрович - учитель фізичної культури (І категорія)  

   

Пославський Владислав Анатолійович - учитель фізичної культури (ІІ категорія)  

  

   Цвях Валентина Володимирівна - учитель хімії (Вища категорія, учитель-методист) 

  

Дроб'язко Юрій Васильович - учитель фізичної культури (Вища категорія)


Кравець Олександр Сергійович - учитель фізичної культури (спеціаліст)

МК "Учителів математики"

  

 Матюха Валентина Анатоліївна - учитель математики (Вища категорія, учитель-методист)

  

 Орел Тетяна Зіновіївна - учитель математики, інтелектуальних ігор                    (Вища категорія) 

 

Чабан Тетяна Олександрівна - учитель математики (Вища категорія, учитель-методист) 

 

Чопик Віра Іванівна - учитель математики                 (І категорія)  

 

 Кучковська Надія Миколаївна - учитель інформатики (ІІ категорія) 

   

Прокуда Юлія Сергіївна - учитель інформатики, (ІІ категорія)

 

   

Ложкіна Ірина Олексіївна - учитель трудового навчання (Вища категорія, учитель-методист) 

  

 Брижіцький Геннадій Васильович - учитель фізики, трудового навчання                     (Вища категорія)

 

  Картова Галина Сергіївна - учитель математики (Вища категорія, учитель-методист) 

  

Руда Тетяна Андріївна - учитель трудового навчання та креслення (І категорія)

 

Лакеєв В'ячеслав Станіславович - учитель інформатики та математики (Вища категорія)

  МК "Школи І ступеня"

  

 Дзюман Людила Василівна - учитель початкових класів (Вища категорія)  

 

 

Степанишина Таїсія Сергіївна - учитель початкових класів (ІІ категорія) 

  

Сліпчик Людмила Павлівна - учитель початкових класів (І категорія) 

  

Липовецька Ніна Петрівна - учитель початкових класів (Вища категорія, старший вчитель)  

   

Педина Тамара Георгіївна - учитель початкових класів (Вища категорія, учитель-методист)

 

Бурдова Оксана Іванівна - учитель початкових класів (Вища категорія, учитель-методист)  

 

 Сімачинська Світлана Степанівна - учитель початкових класів (спеціаліст з в.п.о.)  

 

 Стадник Олена Олексіївна - учитель початкових класів (Вища категорія, учитель-методист)   

  

 Насушна Тамара Петрівна - учитель початкових класів (Вища категорія, старший вчитель) 

 

Кузьміна Альона Валеріївна - вихователь ГПД (ІІ категорія) 

 

Сальнікова Марія Григорівна - вихователь ГПД (спеціаліст з в.п.о.) 

 

 Кирилюк Валентина Борисівна - вихователь ГПД (І категорія)  

 

Тітаренко Віталія Володимирівна - вихователь ГПД (ІІ категорія) 

 

Бєрднікова Наталія Анатоліївна - вихователь ГПД (ІІ категорія) 

 

Дяченко Вікторія Леонідівна - вихователь ГПД (ІІ категорія)   

 

 Петрук Наталія Григорівна - учитель початкових класів, англійської мови в початкових класах (ІІ категорія)

Свящук Людмила Анатоліївна - вихователь ГПД (спеціаліст)

"Психологічна служба"

 Мазур Людмила Леонтіївна - практичний психолог (ІІ категорія) 

 

 Кузьміна Ганна Владиславівна - соціальний педагог (ІІ категорія)
 

"Медична служба"

Лізак Валентина Володимирівна - медична сестра

"Бібліотекарі"

 Мальована Алла Амбросіївна

 

Колос Олена Андріївна