Відкритий захід до Дня Перемоги "Пам’ятаємо. Перемагаємо"

7 травня в нашому навчальному закладі відбувся виховний захід «Пам’ятаємо. Перемагаємо», присвячений 73- й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вальс у виконанні учнів 8-А класу (класний керівник Кузьміна Ганна Владиславівна) переніс усіх присутніх у ті далекі роки, коли вчорашні випускники від шкільних парт пішли на фронт захищати свою Батьківщину. Не залишили байдужими присутніх пісні воєнної пори у виконанні учнів та проникливе читання поезій, схвилював та збентежив усіх ліричний танець під пісню «Клен».

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Ми за мир! За мир на Україні! За мир на планеті Земля!

17.05.2018 | Aдмін

Вернутись назад