Відбулися відкриті уроки в рамках методичного тижня

В рамках методичного тижня пройшли відкриті уроки учителів школи І ступеня. У 3-В класі урок математики з теми "Множення і ділення чисел на 1. Складені задачі на дві-три дії, які є комбінацією вивчених видів простих задач", провела Краєвська С.І., використавши групову форму роботи. Уроки Латанської А.В. в 6-В "Незмінні іменники" та "Іменник, загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль".

Учні 1-Г класу на ранковій зустрічі мандрували і проводили цікаві досліди, учитель Кирилюк В.Б.

А у 4-А класі урок літературного читання з теми "Краса українських водойм" В.Сухомлинський "Не забувай про джерело" пройшов із елементами міні-лялькового театру, учитель Остапенко О.А.

21.01.2020 | Aдмін

Вернутись назад