Вшанування пам’яті Небесної Сотні

Революція Гідності – політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 року до лютого 2014 року викликані відхиленням політичного курсу від процесу Європейської інтеграції, що спричинило протести з боку народу. Понад 3 місяці тривали масові протести в столиці та багатьох інших містах України. Уже проти режиму як такого та його корупційних дій.

Людей, які віддали найцінніше – своє життя, нарекли Небесною Сотнею, адже саме завдяки їм удалося покласти край злочинному корумпованому режиму. Небесна Сотня об’єднала в собі народ з усієї Соборної України.

З метою виховання учнів в національно-патріотичному дусі в навчальному закладі з 16.02.по 19.02 був проведений тиждень вшанування пам’яті Небесної Сотні. В рамках тижня були проведені такі заходи:

-           години спілкування для учнів 1-11 класів «Сучасні герої України»;

-           загальношкільні  лінійки «Пам'ять про Небесну Сотню» 5-8 класи (Нечипоренко С.М.), «Пам’яті загиблих за гідність» 9-11 класи» (Орел А.В.);

-           також були проведені уроки мужності біля пам’ятника Героям Небесної Сотні учителем історії Гобеляк Р.О. для учнів 4, 6, 9 класів;

-           випущена стінгазета «Герої не вмирають» (черговим 8-Б класом);

-           у шкільній бібліотеці оформлена тематична виставка «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Учні 5-Б, 6-Б, 6-А класів взяли участь у районному заході з нагоди вшанування пам’яті Небесної Сотні.

02.03.2016 | Aдмін

Вернутись назад