Новини


  Спортивні музичні хвилинки

       Спортивні музичні хвилинки під час перерви до Дня фізичної культури, який був 10 вересня 2017 року.

  14.09.2017 | Aдмін | Читати далі

  Звітний концерт вокального ансамблю

       Звітний концерт лауреата Всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв "Подільський зорепад" вокального ансамблю "Зорі"!, приурочений Дню матері в Україні "Заспіваю мамі пісню" який відбувся 12 травня у навчальному закладі.

  17.05.2017 | Aдмін | Читати далі

  Гості у нашому домі...

       Завжди приємно приймати гостей у свій дім. Особливо тих, які ціною свого спокою, здоров’я, життя бережуть наш мир та можливість бути щасливими. 12 травня до нашої школи завітали учасники бойових дій на сході України: Ребар Іван, Стельмащук Микола, Недоля Олександр. Вони вручили подяку від 1 механізованого батальйону 72 окремої механізованої бригади навчальному закладу за відданість українському народові, натхненну працю в проявленні підтримки та допомоги українським бійцям.. Учні слухали спогади про війну… страшну війну. Іловайськ… ДАП.. шахта Бутівка… Авдіївка Ми вдячні кожному воїну за віру в перемогу, за те, що вони повернулись і продовжують активне громадське життя. В Авдіївку повертається після відпустки Недоля Олександр, будемо чекати його повернення і нової зустрічі. Усім нам ПЕРЕМОГИ у цій війні!

  15.05.2017 | Aдмін | Читати далі

  Наступність ДНЗ та ЗОШ

       Наступність ДНЗ та ЗОШ – це своєрідний місточок, що сприяє встановленню зв’язку між закладами з метою послідовного вирішення завдань навчання та виховання майбутніх маленьких школярів. Саме тому в навчальному закладі завжди раді бачити маленьких вихованців ДНЗ «Пролісок», які вже традиційно напередодні Дня Перемоги приходять на екскурсію до куточка пам’яті «Уклонімося величі подвигу».

  15.05.2017 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з письменником-земляком Василем Кобцем

       12 квітня у школу-гімназію №2 завітав письменник-земляк Василь Кобець. Зустріч із учнями 6-В класу, 9-Б класу була дуже теплою, і цікавою, і запалила в очах дітей вогники творчості, допитливості. Слова, які звучали з уст митця, збентежили дитячі душі.

  15.05.2017 | Aдмін | Читати далі

  Проведено фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

       7 квітня 2017 року на базі Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія №2» було проведено фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Захід проводився з метою формування, популяризації та пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді. У фестивалі-конкурсі взяли участь 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів. Іллінецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №2» представляла енергійна, весела, спортивна та активна команда «Фортуна». До складу якої увійшли учні 7-А класу: Крикун Вадим, Ніжник Жанна, Коваль Назар, Миронюк Дар’я, Гаращук Станіслав, Зелененький Олександр та Воєвода Владислав. Команда проявила артистичність та згуртованість. Показала активні форми роботи щодо формування позитивного ставлення дітей до здорового способу життя, продемонструвавши їх у спортивній міні-композиції. На підставі рішення журі команда «Фортуна» посіла призове друге місце. Творчо та натхненно підготували виступ агітбригади класний керівник Кузьміна Ганна Владиславівна, педагог-організатор Баранова Оксана Борисівна під професійним керівництвом заступника з виховної роботи Мельник Світлани Василівни.

  12.04.2017 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 156