Новини


  Наступність ДНЗ та ЗОШ

       Наступність ДНЗ та ЗОШ – це своєрідний місточок, що сприяє встановленню зв’язку між закладами з метою послідовного вирішення завдань навчання та виховання майбутніх маленьких школярів. Саме тому в навчальному закладі завжди раді бачити маленьких вихованців ДНЗ «Пролісок», які вже традиційно напередодні Дня Перемоги приходять на екскурсію до куточка пам’яті «Уклонімося величі подвигу».

  15.05.2017 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з письменником-земляком Василем Кобцем

       12 квітня у школу-гімназію №2 завітав письменник-земляк Василь Кобець. Зустріч із учнями 6-В класу, 9-Б класу була дуже теплою, і цікавою, і запалила в очах дітей вогники творчості, допитливості. Слова, які звучали з уст митця, збентежили дитячі душі.

  15.05.2017 | Aдмін | Читати далі

  Проведено фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»

       7 квітня 2017 року на базі Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –гімназія №2» було проведено фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Захід проводився з метою формування, популяризації та пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді. У фестивалі-конкурсі взяли участь 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів. Іллінецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №2» представляла енергійна, весела, спортивна та активна команда «Фортуна». До складу якої увійшли учні 7-А класу: Крикун Вадим, Ніжник Жанна, Коваль Назар, Миронюк Дар’я, Гаращук Станіслав, Зелененький Олександр та Воєвода Владислав. Команда проявила артистичність та згуртованість. Показала активні форми роботи щодо формування позитивного ставлення дітей до здорового способу життя, продемонструвавши їх у спортивній міні-композиції. На підставі рішення журі команда «Фортуна» посіла призове друге місце. Творчо та натхненно підготували виступ агітбригади класний керівник Кузьміна Ганна Владиславівна, педагог-організатор Баранова Оксана Борисівна під професійним керівництвом заступника з виховної роботи Мельник Світлани Василівни.

  12.04.2017 | Aдмін | Читати далі

  Відбулось методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів

       16 березня 2017 року на базі Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2» відбулось методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів.

  12.04.2017 | Aдмін | Читати далі

  Година спілкування "Права й обов’язки дитини. Обов'язки учня й громадянина"

       9 лютого соціальний педагог Кузьміна Ганна Владиславівна провела годину спілкування з елементами тренінгу на тему "Права й обов’язки дитини. Обов’язки учня й громадянина" з учнями 4-В класу.

       Мета: ознайомити учнів з основними документами щодо прав дитини; формувати уявлення про права людини, дитини, обов’язки людини і громадянина України; сприяти усвідомленню власних прав та обов’язків; формувати навички захищати свої права; розвивати критичне мислення, вміння й навички аналізувати літературні джерела про права дитини; виховувати толерантне ставлення й повагу до прав інших людей.

  21.02.2017 | Aдмін | Читати далі

  Районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів

       30.11.2016 року на базі нашого навчального закладу відбулось районне методичне об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів.

  08.12.2016 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 153