Новини


  Інтегроване заняття з української мови та трудового навчання

       У рамках методичного тижня «Розвиток особистості учителя в умовах нового освітнього простору» 23 січня 2019 року було проведено інтегроване заняття з української мови та трудового навчання (учитель української мови та літератури – Лукашенко Світлана Тарасівна, учитель трудового навчання – Ложкіна Ірина Олексіївна) для учнів 9-го класу. Тема заняття: написання есе «Що робить мене щасливим» та виготовлення оберегів в етностилі.

  25.01.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тренінг особистого зростання для учителів

       У рамках методичного тижня «Розвиток особистості учителя в умовах нового освітнього простору» 22 січня 2019 року в Іллінецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія№2» було проведено тренінг особистого зростання для учителів. Проводила тренінг психолог – Сокуренко Людмила Леонтіївна.

  25.01.2019 | Aдмін | Читати далі

  Майстер-клас з фізичної культури

       В рамках методичного тижня «Розвиток особистості учителя в умовах нового освітнього простору» 21 січня 2019 року в нашому навчальному закладі було проведено майстер-клас з фізичної культури з елементами баскетболу, учасниками якого були учителі навчального закладу. Проводили майстер-клас учителі фізичної культури Дроб’язко Юрій Васильович та Пославський Владислав Анатолійович.

  22.01.2019 | Aдмін | Читати далі

  Подорож до Києва

       15 січня учні 10-Б класу подорожували до Києва. Класний керівник Фаріон Л.П.

  18.01.2019 | Aдмін | Читати далі

  Подорож в українську народну казку

       21 грудня в Інашому навчальному закладі відбулося свято. Його влаштовували учні 3-Б класу із своїм класним керівником Стадник Оленою Олексіївною в рамках проекту «Я і Україна». Темою проведення свята була «Подорож в українську народну казку». Його девіз: «Щоб неважко було жити, будемо з казкою і піснею дружити». Наші маленькі учні були перевдягнуті в костюми різних казкових героїв. І ось на сцену виходить Казкар і з чарівної торбинки витягує предмети з різних казок, а діти відгадують з яких саме. Під танець своїх казочок з’являється сама величність Казка. Загадки і пісні, телеграми від листоноші Сороки, казки і підступні каверзи від чаклунки Безграмотність розвеселяли дітей, зачаровували і довели всім, що казки-добрі друзі і порадники! Руденко Олена, кореспондент шкільної газети "Авеста".

  26.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Учасники Міжнародного конгресу освітян

       У четвер, 20 грудня, в рамках проведення в Україні Міжнародного конгресу «Освіта і наука заради миру та розвитку суспільства. Країна позашкілля» з дружнім візитом на Іллінечині на запрошення директора Іллінецького державного аграрного коледжу Василя Пиндуса побувала делегація освітян з Грузії, котру очолив академік, доктор педагогічних, юридичних, політологічних і соціальних наук, ректор Грузинської міжнародної академії, голова Спілки педагогів Грузії Гарі Чапідзе та делегація освітян Казахстану на чолі із заступником голови Галузевої профспілки працівників освіти і науки Казахстану Айгуль Мукашевою. Мета візиту - обмін досягненнями освітніх закладів різних країн, обговорення важливих питань розвитку міжнародної співпраці, пошук нових методів удосконалення інноваційних процесів в освітній сфері. Міжнародна делегація освітян побувала й в нашому навчальному закладі, поспілкувались з педагогами закладу, оглянули навчальні класи молодшої школи та спортзал. Начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот розповіла про особливості реформування освіти в Україні та стан освітньої галузі в Іллінецькій громаді. Гостям запропонували переглянути короткий відеофільм про навчально-виховний процес в Іллінецькому НВК. Директор навчального закладу Раїса Гобеляк зупинилася на особливостях фінансування освіти за рахунок освітньої субвенції та коштів громади. «Реформування освітньої галузі в Україні розпочалося недавно, але педагогічний колектив навчального закладу завжди був у пошуках нових форм і методів організації навчального процесу. Це значно полегшило колективу роботу в умовах Нової української школи», - наголосила директор навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2». Гості поділилися досягненнями в галузі освіти у своїх країнах. Зокрема, керівник делегації освітян Казахстану Айгуль Максатівна розповіла, що освітня реформа в її країні розпочалася ще 10 років тому. Держава вкладає значні кошти в оновлення матеріально-технічної бази шкіл та дошкільних навчальних закладів, забезпечує гідну оплату праці педагогічних працівників, оплачує навчання талановитих студентів у провідних вишах світу. Керівник делегації освітян Грузії Гарі Тітікоєвич Чапідзе також відзначив значне державне фінансування освітньої галузі в Грузії. Кожна дитина має державний ваучер на освіту і батьки вирішують, у якому навчальному закладі дитина здобуватиме середню освіту. Це стимулює школи до оновлення й удосконалення всіх аспектів роботи. Гарі Чапідзе розповів про академмістечко, в якому діти отримують освіту від дошкільної до магістратури у вищих навчальних закладах. До речі, дитячий садочок розмістили в колишньому літаку, який переобладнали в повноцінний дошкільний навчальний заклад.

  26.12.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 153