Новини


  Урок історії з Кором Роос

       13 квітня в нашому навчальному закладі відбувся захід, присвячений пам’яті жертв фашистських таборів смерті в період Другої світової війни. Гостем заходу був громадський діяч з Голландії Кор Роос з презентацією своєї книги «Народжені страждати». Автор книги розповів учням, як дізнався про трагедію євреїв Східної Європи і України, зокрема, зібравши спогади тих, хто пережив Голокост. Він прагне донести до свідомості підростаючого покоління землян необхідність не лише зберігати пам’ять про минуле, але і не допустити повторної трагедії у майбутньому. Кор добре обізнаний з хронологією розстрілу єврейського населення в Іллінцях. Знає про двох врятованих, які зуміли вибратись живими з-під тіл розстріляних. Відзначив толерантність українців у міжнаціональних відносинах. Всі бажаючі отримали книгу у подарунок з автографом автора. А учні-переможці ІІ етапу предметної олімпіади з англійської мови отримали англомовне видання книги.

  24.04.2018 | Aдмін | Читати далі

  В гостях у захисників

       Театральний гурток «Містерія» завітав в гості до військового госпіталю м.Вінниці з п’єсою М. Старицького «Утоплена або Русалчина ніч». Ветерани Другої світової війни та поранені бійці із зони АТО, які перебувають на лікуванні в госпіталі, були вдячними глядачами. Після завершення вистави учні-волонтери навчального закладу вручили солодощі всім присутнім в залі.

  24.04.2018 | Aдмін | Читати далі

  Атестація педагогічних працівників

       В березні місяці відбулася атестація педагогічних прцівників 2018 року навчального закладу та філій.

  24.04.2018 | Aдмін | Читати далі

  Весняні канікули учнів 3-В класу в 2018 році!

       Учні 3-В класу провели канікули цікаво і змістовно. Відвідали Вінницьку кондитерську фабрику «Рошен», дитячий розважальний центр Roshen, планетарій, музей Автомотовелофототелерадіо, кафе Макдональдс. А 2 квітня з новими силами розпочали навчання. Класний керівник – Плахотнюк М.О.

  05.04.2018 | Aдмін | Читати далі

  Декада української мови та літератури

       Головне завдання вчителя, як відомо, навчити дитину, зацікавити тим чи іншим матеріалом, пояснити незрозуміле, пробудити інтерес до невідомого. Тож саме над цим і працюють вчителі-словесники Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2. Вже стало доброю традицією в навчальному закладі проводити предметні тижні і декади. На початку березня в школі була проведена декада української мови та літератури. В рамках цього заходу були сплановані і успішно проведені загальношкільні лінійки присвячені Великому Кобзарю та геніальній сучасниці Ліні Костенко, День української хустки, День українського рушника, експрес-опитування на кращого знавця української орфоепії, конкурс «Збери намисто з українських пісень та прислів’їв. А розпочато декаду участю у Всеукраїнському диктанті єдності, народознавчій грі «Соняшник» та конкурсом плакатів, що популяризують українську мову.

  31.03.2018 | Aдмін | Читати далі

  Семінар-практикум директорів ЗОШ «Реалізація проекту Нового освітнього простору в навчальному закладі відповідно до концепції «Нової Української школи»

       14 березня 2018 року на базі Іллінецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія №2» з ініціативи та за активної участі Управління освіти Іллінецької міської ради відбувся семінар-практикум директорів ЗОШ «Реалізація проекту Нового освітнього простору в навчальному закладі відповідно до концепції «Нової Української школи». На семінар були запрошені директори центру дитячої та юнацької творчості й дитячої юнацько-спортивної школи міста Іллінці. Гостями семінару стала делегація Оляницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Тростянецького району.

  16.03.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
  Всього новин: 127