Новини


  Благодійна ярмарка

       То був день, коли сон неміцний, бажання прокидатися велике, подушка аж надто цікавить, а ранок, справді, добрий. День омріяних подарунків, приємних дрібничок, щирих дитячих посмішок та чудес. Не знаю, чи святий Миколай колись думав, що в нього буде стільки прихильників і послідовників, але його справи, дійсно, гідні наслідування, адже це безглуздо — чекати на дива, треба вчитися самостійно їх творити. Тому, я гадаю, подія, яка відбулася 19 грудня в Іллінецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія №2», безперечно, заслуговує на увагу та захоплення. Справжня школа магії - не тільки Гоґвортс. Чарівники живуть серед нас, і я в цьому переконалася, коли відвідала благодійний ярмарок, організований нашими учнями та вчителями. Кожен мав змогу продати щось смачненьке, а зароблені гроші пожертвувати на лікування п'ятикласниці Манятовської Даринки, яка зараз бореться з лейкозом. Це, безсумнівно, жахливий період у її житті, але радує те, що вона не сама...Увесь шкільний колектив —її підтримка. На великій перерві у шкільних коридорах ніде голці впасти. Малеча з батьками, дорослі учні, класні керівники готують свої столи-прилавки до активної торгівлі. Яких тільки смаколиків тут немає. Кожен знаходить щось для себе. Продають уху, піцу, домашню випічку, солодощі, фрукти, різноманітні напої та багато іншого. Переконуючись у тому, що недарма відвідували уроки математики, школярі гарно вправляються з грошима. Не знайти нікого, хто був би голодним чи сумним. Ціла година відпочинку, можливостей посмакувати улюбленим та порадіти з того, що долучився до благородної справи. Після завершення стихає та святкова метушня, пустіють коридори та наповнюється скринька для пожертв. Загалом зібрано 32 122 грн. Велика вдячність усім, хто взяв участь у цій гарній події. Я переконана, що добро повернеться сторицею, а приємні спогади залишаться надовго. Петренко Тетяна, кореспондент шкільної газети "Авеста". Навроцька Єва, фотокореспондент.

  26.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Свято Миколая

       18 грудня учні 4-В класу разом із класним керівником Плахотнюк Марією Олександрівною влаштували справжнє свято Миколая для учнів початкової школи в Іллінецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія №2». Красиво прикрашена сцена, усмішки дітей, цікавий сценарій, бурхливі оплески глядачів і трішки передсвяткового дива – це все, що зробило святкування дійсно вдалим та чарівним. Також до діток у гості завітав Святий Миколай, в образі якого був учень 9-А класу – Коваль Назар. Він урочисто вручив всім подарунки і побажав учням успіхів у навчанні, радості, миру та привітав із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. Загалом задоволені залишилися всі присутні: і вчителі, і батьки, а головне – діти! Крикун Ольга, головний редактор шкільної газети «Авеста».

  26.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Майстер-клас по волейболу

       18 грудня гравці ВК "Серце Поділля" - Патратій Вадим, Руденко Сергій та Босенко Богдан завітали до нашого навчального закладу, де провели декілька майстер-класів для учнів 6, 7, 8 класів.  

  21.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Розвиток особистості учителя та учня в умовах нового освітнього простору

       Розвиток особистості учителя та учня в умовах нового освітнього простору.

  14.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Про нас в новинах

       Одномісні парти, комп’ютери, інтерактивні дошки та інше сучасне обладнання – в користуванні учнів Іллінецької школи. У 2017 році навчальний заклад почав працювати як опорна школа.

   

  14.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл Іллінецької ОТГ

        12 грудня 2018 р. на базі Інашого навчального закладу відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл Іллінецької ОТГ. «Розвиток особистості вчителя та учня в умовах нового освітнього простору» - саме така актуальна і цікава тема була запропонована учасникам заходу.

  14.12.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 153