Новини


  Подорож до Києва

       15 січня учні 10-Б класу подорожували до Києва. Класний керівник Фаріон Л.П.

  18.01.2019 | Aдмін | Читати далі

  Подорож в українську народну казку

       21 грудня в Інашому навчальному закладі відбулося свято. Його влаштовували учні 3-Б класу із своїм класним керівником Стадник Оленою Олексіївною в рамках проекту «Я і Україна». Темою проведення свята була «Подорож в українську народну казку». Його девіз: «Щоб неважко було жити, будемо з казкою і піснею дружити». Наші маленькі учні були перевдягнуті в костюми різних казкових героїв. І ось на сцену виходить Казкар і з чарівної торбинки витягує предмети з різних казок, а діти відгадують з яких саме. Під танець своїх казочок з’являється сама величність Казка. Загадки і пісні, телеграми від листоноші Сороки, казки і підступні каверзи від чаклунки Безграмотність розвеселяли дітей, зачаровували і довели всім, що казки-добрі друзі і порадники! Руденко Олена, кореспондент шкільної газети "Авеста".

  26.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Учасники Міжнародного конгресу освітян

       У четвер, 20 грудня, в рамках проведення в Україні Міжнародного конгресу «Освіта і наука заради миру та розвитку суспільства. Країна позашкілля» з дружнім візитом на Іллінечині на запрошення директора Іллінецького державного аграрного коледжу Василя Пиндуса побувала делегація освітян з Грузії, котру очолив академік, доктор педагогічних, юридичних, політологічних і соціальних наук, ректор Грузинської міжнародної академії, голова Спілки педагогів Грузії Гарі Чапідзе та делегація освітян Казахстану на чолі із заступником голови Галузевої профспілки працівників освіти і науки Казахстану Айгуль Мукашевою. Мета візиту - обмін досягненнями освітніх закладів різних країн, обговорення важливих питань розвитку міжнародної співпраці, пошук нових методів удосконалення інноваційних процесів в освітній сфері. Міжнародна делегація освітян побувала й в нашому навчальному закладі, поспілкувались з педагогами закладу, оглянули навчальні класи молодшої школи та спортзал. Начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот розповіла про особливості реформування освіти в Україні та стан освітньої галузі в Іллінецькій громаді. Гостям запропонували переглянути короткий відеофільм про навчально-виховний процес в Іллінецькому НВК. Директор навчального закладу Раїса Гобеляк зупинилася на особливостях фінансування освіти за рахунок освітньої субвенції та коштів громади. «Реформування освітньої галузі в Україні розпочалося недавно, але педагогічний колектив навчального закладу завжди був у пошуках нових форм і методів організації навчального процесу. Це значно полегшило колективу роботу в умовах Нової української школи», - наголосила директор навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2». Гості поділилися досягненнями в галузі освіти у своїх країнах. Зокрема, керівник делегації освітян Казахстану Айгуль Максатівна розповіла, що освітня реформа в її країні розпочалася ще 10 років тому. Держава вкладає значні кошти в оновлення матеріально-технічної бази шкіл та дошкільних навчальних закладів, забезпечує гідну оплату праці педагогічних працівників, оплачує навчання талановитих студентів у провідних вишах світу. Керівник делегації освітян Грузії Гарі Тітікоєвич Чапідзе також відзначив значне державне фінансування освітньої галузі в Грузії. Кожна дитина має державний ваучер на освіту і батьки вирішують, у якому навчальному закладі дитина здобуватиме середню освіту. Це стимулює школи до оновлення й удосконалення всіх аспектів роботи. Гарі Чапідзе розповів про академмістечко, в якому діти отримують освіту від дошкільної до магістратури у вищих навчальних закладах. До речі, дитячий садочок розмістили в колишньому літаку, який переобладнали в повноцінний дошкільний навчальний заклад.

  26.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Благодійна ярмарка

       То був день, коли сон неміцний, бажання прокидатися велике, подушка аж надто цікавить, а ранок, справді, добрий. День омріяних подарунків, приємних дрібничок, щирих дитячих посмішок та чудес. Не знаю, чи святий Миколай колись думав, що в нього буде стільки прихильників і послідовників, але його справи, дійсно, гідні наслідування, адже це безглуздо — чекати на дива, треба вчитися самостійно їх творити. Тому, я гадаю, подія, яка відбулася 19 грудня в Іллінецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія №2», безперечно, заслуговує на увагу та захоплення. Справжня школа магії - не тільки Гоґвортс. Чарівники живуть серед нас, і я в цьому переконалася, коли відвідала благодійний ярмарок, організований нашими учнями та вчителями. Кожен мав змогу продати щось смачненьке, а зароблені гроші пожертвувати на лікування п'ятикласниці Манятовської Даринки, яка зараз бореться з лейкозом. Це, безсумнівно, жахливий період у її житті, але радує те, що вона не сама...Увесь шкільний колектив —її підтримка. На великій перерві у шкільних коридорах ніде голці впасти. Малеча з батьками, дорослі учні, класні керівники готують свої столи-прилавки до активної торгівлі. Яких тільки смаколиків тут немає. Кожен знаходить щось для себе. Продають уху, піцу, домашню випічку, солодощі, фрукти, різноманітні напої та багато іншого. Переконуючись у тому, що недарма відвідували уроки математики, школярі гарно вправляються з грошима. Не знайти нікого, хто був би голодним чи сумним. Ціла година відпочинку, можливостей посмакувати улюбленим та порадіти з того, що долучився до благородної справи. Після завершення стихає та святкова метушня, пустіють коридори та наповнюється скринька для пожертв. Загалом зібрано 32 122 грн. Велика вдячність усім, хто взяв участь у цій гарній події. Я переконана, що добро повернеться сторицею, а приємні спогади залишаться надовго. Петренко Тетяна, кореспондент шкільної газети "Авеста". Навроцька Єва, фотокореспондент.

  26.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Свято Миколая

       18 грудня учні 4-В класу разом із класним керівником Плахотнюк Марією Олександрівною влаштували справжнє свято Миколая для учнів початкової школи в Іллінецькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія №2». Красиво прикрашена сцена, усмішки дітей, цікавий сценарій, бурхливі оплески глядачів і трішки передсвяткового дива – це все, що зробило святкування дійсно вдалим та чарівним. Також до діток у гості завітав Святий Миколай, в образі якого був учень 9-А класу – Коваль Назар. Він урочисто вручив всім подарунки і побажав учням успіхів у навчанні, радості, миру та привітав із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. Загалом задоволені залишилися всі присутні: і вчителі, і батьки, а головне – діти! Крикун Ольга, головний редактор шкільної газети «Авеста».

  26.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Майстер-клас по волейболу

       18 грудня гравці ВК "Серце Поділля" - Патратій Вадим, Руденко Сергій та Босенко Богдан завітали до нашого навчального закладу, де провели декілька майстер-класів для учнів 6, 7, 8 класів.  

  21.12.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 156