Новини


  Розвиток особистості учителя та учня в умовах нового освітнього простору

       Розвиток особистості учителя та учня в умовах нового освітнього простору (Презентація).

  14.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з представником Іллінецького бюро правової допомоги

        10 грудня в нашому навчальному закладі відбулася ще одна зустріч представника Іллінецького бюро правової допомоги Масненького Олександра з учнями 9,11 класів.

  14.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Захід присвячений до Дня Збройних Сил України

       6 грудня в Іллінецькому НВК “ЗОШ I-III ст.-гімназія №2” учні 8-В класу разом із класним керівником – Лавренюк Лесею Артурівною провели захід присвячений до Дня Збройних Сил України. На святі лунало багато гарних віршів і привітань, також діти співали патріотичні пісні і танцювали запальні танці. Крім цього, учні розповіли про волонтерський рух у нашій школі – про листівки з найкращими побажаннями і дитячі малюнки, про смаколики, які були доставлені на передову. Саме це й підтверджує, що наші діти – справжній цвіт нації, світле майбутнє, адже ще в зовсім юному віці вони розуміють всю серйозність сучасної ситуації, вміють любити, шанувати свою країну і її захисників. Владислав Дубенський, Володимир Савенко та Павло Чернюк виконали надзвичайно серйозний сучасний хіт гурту “Океан Ельзи” – “Не твоя війна”. А дівчата: Кіра Шмигора, Юлія Мішова, Бевз Дарина, Іванна Петрук, Іванна Сікорська, Юлія Бойко, Настя Сидоренко та Коліжук Ольга проявили всю повагу до воїнів у піснях “Ти солдат України” і “Повертайся, солдате”, а ще побажали всім волі і світлого майбутнього у пісні “Ми за мир”. Крім цього, всі присутні на святі вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за Україну. І на завершення учні 8-В класу з гордістю виконали Державний Гімн України. Школа пишається нашими патріотами!

  Крикун Ольга, головний редактор шкільної газети "Авеста". Фотокореспондент - Навроцька Єва.

  07.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Відкритий урок 2-Б клас

       29 листопада у 2-Б класі (класний керівник Липовецька Н.П.) відбувся відкритий урок з літературного читання. Тема: Пейзаж у художньому творі. Тарас Шевченко "Тече вода з-під явора", "Тихесенько вітер віє", "Он гай зелений похиливсь".

  03.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Бал відмінників 2018 року!

       Найочікуваніша подія відбулася 30 листопада в актовій залі Іллінецького НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія №2” - бал відмінників 2018 року! Саме він був присвячений її величності – музиці, а його символами стали нотки.

       Симфонію вечора писали дивовижні розпорядниці: Мазур Ірина, Скляр Вікторія та Крикун Ольга. Також у залі були присутні вчителі, адміністрація школи, шкільний парламент, Рада гімназії, редакція газети “Авеста”, батьки, рідні і друзі відмінників.

       За традицією свято розпочалося з дозволу короля та королеви балу відмінників 2017 року, а саме: Пустовіта Ярослава та Колосенко Анни. Після цього до зали були запрошені відмінники з парами. Кандидатами на місце короля та королеви балу відмінників 2018 року були: Білозор Ірина, Петренко Тетяна, Патик Ірина, Колосенко Анна, Скидан Тетяна, Максим’як Ангеліна, Барицька Світлана, Пустовіт Ярослав. Лише глядачі могли обирати переможців.

       Кожен відмінник представив свою музичну візитку і пояснив, чому обрав саме цю пісню. Танцювали та співали всі: і вчителі, і батьки, і самі учасники свята.

       Допоки тривало голосування, свої музичні вітання дарували Гончарук Юлія та Саволюк Наталія. Справжньою родзинкою вечора стала жива музика, адже на бал завітали музиканти: Гусарін Михайло і Колібабчук Назар.

       Ось і настав урочистий момент… Всього за мить буде обрано нових переможців. Особливо всіх цікавило питання: ”Хто ж буде королем?”. Отож, королем та королевою балу відмінників 2018 року стали Пустовіт Ярослав і Патик Ірина!

       На жаль, свято підійшло до кінця… Це був перший бал відмінників для дев’ятикласників і останній – для одинадцятикласників.

       А ми вітаємо новообраних короля та королеву! Бажаємо перемог, успіхів і легкого правління!

   

  Крикун Ольга, Головний редактор шкільної газети “Авеста”.

  03.12.2018 | Aдмін | Читати далі

  Зустріч з представником Іллінецького бюро правової допомоги

       26 листопада в нашому навчальному закладі відбулася зустріч представника Іллінецького бюро правової допомоги Масненького Олександра з учнями 10-11 класів.

  30.11.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
  Всього новин: 153