Заступники директора       Психологічна служба       МК “Школа І ступеня”

МК “Українознавство”       МК “Світова культура”       МК “Природничих наук”

МК “Учителів математики”       Учитель-логопед та педагог-організатор

Медична служба       Бібліотекарі

Директор НВК

Гобеляк
Раїса Олександрівна

вчитель історії

Заступники директора

Мороз
Наталія Іванівна

заступник директора
з НМР
(учитель фізики)

Виноградова
Людмила Анатоліївна

заступник директора
з НВР
(учитель географії, основ здоров’я)

Толстая
Тетяна Сергіївна

заступник директора
з НВР
(учитель української мови та літератури)

Мельник
Світлана Василівна

заступник директора
з ВР
(учитель етики, художньої культури)

Психологічна служба

Сокуренко
Людмила Леонтіївна

практичний психолог
(І категорія)

Кузьміна
Ганна Владиславівна

соціальний педагог
(І категорія)

МК “Школа І ступеня”

Сліпчик
Людмила Павлівна

учитель початкових класів
(Вища категорія, старший вчитель)

Насушна
Тамара Петрівна

учитель початкових класів
(Вища категорія, старший вчитель)

Липовецька
Ніна Петрівна

учитель початкових класів
(Вища категорія, старший вчитель)

Кирилюк
Валентина Борисівна

учитель початкових класів
(Вища категорія)

Стадник
Олена Олексіївна

учитель початкових класів
(Вища категорія, учитель-методист)

Дзюман
Людила Василівна

учитель початкових класів
(Вища категорія, старший вчитель)

Дяченко
Вікторія Леонідівна

вихователь ГПД
(І категорія)

Петрук
Наталія Григорівна

учитель початкових класів
(І категорія)

Сальнікова
Марія Григорівна

учитель початкових класів
(спеціаліст, старший вчитель)

Плахотнюк
Марія Олександрівна

учитель початкових класів
(Вища категорія)

Кравчук
Таїсія Сергіївна

учитель початкових класів
(Вища категорія)

Сімачинська
Світлана Степанівна

учитель початкових класів
(спеціаліст, старший вчитель)

Бурдова
Оксана Іванівна

учитель початкових класів
(Вища категорія, учитель-методист)

Педина
Тамара Георгіївна

учитель початкових класів
(Вища категорія, учитель-методист)

Тітаренко
Віталія Володимирівна

учитель початкових класів
(Вища категорія)

Кузьміна
Альона Валеріївна

вихователь ГПД
(І категорія)

Аннікова
Ганна Олександрівна

вихователь ГПД
(ІІ категорія)

Загребельна
Юлія Юріївна

учитель початкових класів
(ІІ категорія)

Остапенко
Оксана Анатоліївна

учитель молодших класів,
образотворчого мистецтва,
(спеціаліст)

МК “Українознавство”

Лукашенко
Світлана Тарасівна

учитель української мови та літератури
(Вища категорія, учитель-методист)

Толстая
Тетяна Сергіївна

учитель української мови та літератури
(Вища категорія, старший вчитель)

Чабан
Інна Василівна

учитель української мови та літератури,
риторики
(Вища категорія)

Зайчук
Лариса Юхимівна

учитель української мови та літератури
(Вища категорія, старший вчитель)

Латанська
Анжела Володимирівна

учитель української мови та літератури
(Вища категорія)

Янчук
Алла Миколаївна

учитель української мови та літератури
(Вища категорія)

МК “Світова культура”

Кримська
Валентина Іванівна

учитель світової літератури
(Вища категорія, учитель-методист)

Дудюк
Сергій Юрійович

учитель історії, громадянської освіти
(Вища категорія, старший вчитель)

Орел
Андрій Володимирович

учитель історії, правознавства
(Вища категорія)

Гобеляк
Раїса Олександрівна

учитель історії
(Вища категорія, учитель-методист)

Шевчук
Надія Петрівна

учитель світової літератури
(Вища категорія, старший вчитель)

Нечипоренко
Світлана Миколаївна

учитель англійської мови
(Вища категорія, учитель-методист)

Лавренюк
Леся Артурівна

учитель англійської мови
(Вища категорія)

Сидоренко
Олена Валеріївна

учитель англійської мови
(Вища категорія)

Письменна
Оксана Сергіївна

учитель англійської мови
(І категорія)

Рябець
Надія Федорівна

учитель англійської мови
(Вища категорія)

Мельник
Світлана Василівна

учитель художньої культури
(Вища категорія, учитель-методист)

Карєва
Оксана Миколаївна

учитель музичного мистецтва
(ІІ категорія)

Сокуренко
Людмила Леонтіївна

учитель світової літератури, основ здоров’я
(ІІ категорія)

Кузьміна
Ганна Владиславівна

учитель світової літератури, основ здоров’я
(І категорія)

МК “Природничих наук”

Фаріон
Лідія Петрівна

учитель географії
(Вища категорія, учитель-методист)

Мороз
Наталія Іванівна

учитель фізики
(Вища категорія)

Заболотна
Людмила Федорівна

учитель фізики, астрономії
(Вища категорія, учитель-методист)

Крижанівська
Раїса Андріївна

учитель біології, екології
(Вища категорія, учитель-методист)

Виноградова
Людмила Анатоліївна

учитель географії, основ здоров’я
(Вища категорія, учитель-методист)

Костюк
Інна Володимирівна

учитель біології, основ здоров’я
(Вища категорія, учитель-методист)

Цвях
Валентина Володимирівна

учитель хімії
(Вища категорія, учитель-методист)

Дроб’язко
Юрій Васильович

учитель фізичної культури
(Вища категорія)

Поцілуйко
Микола Васильович

учитель фізичної культури
(Вища категорія, учитель-методист)

Матюха
Анатолій Валентинович

учитель фізичної культури
(Вища категорія, старший вчитель)

Сліпчик
Юрій Олександрович

учитель фізичної культури
(Вища категорія)

Пославський
Владислав Анатолійович

учитель фізичної культури
(Вища категорія)

Кравець
Олександр Сергійович

учитель фізичної культури
(ІІ категорія)

МК “Учителів математики”

Матюха
Валентина Анатоліївна

учитель математики
(Вища категорія, учитель-методист)

Чопик
Віра Іванівна

учитель математики
(Вища категорія)

Орел
Тетяна Зіновіївна

учитель математики, інтелектуальних ігор
(Вища категорія, старший вчитель)

Прокуда
Юлія Сергіївна

учитель інформатики, інтелектуальних ігор
(І категорія)

Кучковська
Надія Миколаївна

учитель інформатики
(І категорія)

Лакеєв
В’ячеслав Станіславович

учитель інформатики, математики
(Вища категорія)

Логвиненко
Євгенія Олександрівна

учитель математики
(ІІ категорія)

Ложкіна
Ірина Олексіївна

учитель трудового навчання
(Вища категорія, учитель-методист)

Брижіцький
Геннадій Васильович

учитель фізики, трудового навчання
(Вища категорія)

Учитель-логопед

Брижак
Валентина Василівна

(ІІ категорія)

Педагог-організатор

Орловська
Мар’яна Віталіївна

(спеціаліст)

Медична служба

Михайлова
Катерина Іванівна

сестра медична

Бобовська
Майя Юріївна

сестра медична
дієтичного харчування

Бібліотекарі

Колос
Олена Андріївна
Мальована
Алла Амбросіївна