За основу герба взято давній геральдичний щит, розділений горизонтально на три частини: жовтого, зеленого і фіолетового кольорів. Жовте поле – це символ сонця, радості, дружби, злагоди. Зелене поле – символ надії, свободи, життя і родючості нашої землі. Фіолетове поле – символ мудрості, науки, знань. Центральними елементами герба є книга, стилістичне зображення земної кулі і комп’ютера, що символізує шлях до знань та дорогу життя. Герб обрамлений жовто-блакитним контуром, що символізує патріотичні почуття учнів до Батьківщини.

Прапор – це прямокутне полотнище поділене на три частини: жовтого, фіолетового і зеленого кольорів. Жовтий колір – символ сонця, радості, теплих відносин між учнівським та учительським колективом. Зелений колір – символ надії, свободи, життя, родючості нашої землі, молодості та краси. Фіолетовий колір – символ людської мудрості, науки, знань.

Гімн навчального закладу

У кожного є школа на землі,
Яка завжди своїх чекає учнів.
Всі впізнають цю школу звіддаля,
Дитячий сміх зі школою співзвучний.

Школа, школа – наша берегиня,
Найрідніша стежка до мети.
Там, де небо синє,
Час веселим дзвоником летить.

А школа – це нелічені книжки,
Задачі і постійні запитання,
Уроків кольорові пелюстки
Твоє і однокласників навчання.

Ця школа, ніби казка чарівна,
Яка ласкаво двері відчиняє.
Веде у світ туди, де таїна,
І у життя велике і безкрає.