2019-20202018-20192017-20182016-20172015-20162012-2015

2019-2020 н.р.

Результатами III етапу Всеукраїнських предметних олімпіад такі:

  • Конкурс імені П.Яцика: Письменна Юлія – III місце, учитель Лукашенко С.Т.
  • Мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка: Письменна Юлія – III місце, учитель Лукашенко С.Т., Чабан І.В.
  • Олімпіада з української мови: Письменна Юлія – IІI місце, учитель Лукашенко С.Т.
  • Олімпіада з англійської мови: Куценко Аліна – ІІІ місце, Кирилюк Костянтин – ІІ місце, учитель Лавренюк Л.А.
  • Олімпіада з біології: Кравець Софія – ІІІ місце, Некрасова Наталія – ІІІ місце, Колосенко Анна – ІІ місце, учитель Костюк І.В.

Згідно плану роботи в навчальному закладі проводяться предметні тижні, виставки, предметні декади, фестивалі.

Районний етап: І загальнокомандне місце:

  • футбол (хлопці) – І місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • футзал (хлопці) – II місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • баскетбол (хлопці) – І місце, учитель Пославський В.А.
  • баскетбол (дівчата) – І місце, учитель Дроб’язко Ю.В.
  • настільний теніс – І місце, учитель Лакеєв B.C.
  • «Старти надій» – II місце, учитель Поцілуйко М.В.
  • баскетбол 3*3 (хлопці) – І місце, учитель Пославський В.А.
  • баскетбол 3*3 (дівчата) – І місце, учитель Дроб’язко Ю.В.

Підсумки проведення VI обласного історико-краєзнавчого конкурсу серед учнів 9-11 класів «Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого»

Анотація 

2018-2019 н.р.

Результатами III етапу Всеукраїнських предметних олімпіад такі:

  • Олімпіада з української мови: Петренко Тетяна – II місце, учитель Зайчук Л.Ю. Колосенко Анна – III місце, учитель Янчук A.M.
  • Олімпіада з біології: Колосенко Анна – II місце, учитель Костюк І.В. Некрасова Наталя – III місце, учитель Костюк І.В.
  • Англійська мова: Колосенко Анна – III місце, учитель Сидоренко А.В.
  • Інформаційні технології: Вознюк Олександр – III місце, учитель Лакеєв B.C.

Згідно плану роботи в навчальному закладі проводяться предметні тижні, виставки, предметні декади, фестивалі. Участь в учнівській спартакіаді обласний етап:

  • баскетбол (хлопці) – II місце, учитель Пославський В. А.
  • баскетбол 3*3 (дівчата) – III місце, учитель Дроб’язко Ю.В. 

Районний етап: І загальнокомандне місце:

  • футбол (хлопці) – І місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • футзал (хлопці) – І місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • баскетбол (хлопці) – І місце, учитель Пославський В.А.
  • баскетбол (дівчата) – І місце, учитель Дроб’язко Ю.В.
  • настільний теніс – І місце, учитель Лакеєв B.C.
  • легка атлетика – II місце, учитель Поцілуйко М.В.
  • «Старти надій» – II місце, учитель Поцілуйко М.В.
  • баскетбол 3*3 (хлопці) – І місце, учитель Пославський В.А.
  • баскетбол 3*3 (дівчата) – І місце, учитель Дроб’язко Ю.В.

2017-2018 н.р.

Результатами III етапу Всеукраїнських предметних олімпіад такі:

  • Конкурс імені П.Яцика: Петренко Тетяна – І місце (учасник IV етапу), учитель Зайчук Л.Ю.
  • Олімпіада з української мови: Петренко Тетяна – II місце, учитель Зайчук Л.Ю. Колосенко Анна – II місце, учитель Янчук A.M.
  • Олімпіада з біології: Колосенко Анна – II місце, учитель Костюк. І.В.
  • Англійська мова: Колосенко Анна – III місце, учитель Сидоренко A.B. Кирилюк Ілона – III місце, учитель Лавренюк Л.А.

Згідно плану роботи в навчальному закладі проводяться предметні тижні, виставки, предметні декади, фестивалі.

Участь в учнівській спартакіаді обласний етап:

  • Футзал (хлопці) – І місце (участь у всеукраїнських змаганнях – III місце), учитель Сліпчик Ю.О. 

Районний етап: І загальнокомандне місце:

  • футбол (хлопці) – І місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • футзал (хлопці) – І місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • баскетбол (хлопці) – І місце, учитель Пославський В.А.
  • баскетбол (дівчата) – Імісце, учитель Дроб’язко Ю.В.
  • настільний теніс – І місце, учитель Лакеєв B.C.
  • легка атлетика – І місце, учитель Поцілуйко М.В.
  • «Старти надій» – II місце, учитель Поцілуйко М.В.
  • баскетбол 3*3 (хлопці) – І місце, учитель Пославський В.А.
  • баскетбол 3*3 (дівчата) – І місце, учитель Дроб’язко Ю.В.

2016-2017 н.р.

Результатами III етапу Всеукраїнських предметних олімпіад такі:

Конкурс імені П.Яцика: Петренко Тетяна – II місце, учитель Зайчук Л.Ю.

  • Олімпіада з української мови: Петренко Тетяна – І місце, учитель Зайчук Л.Ю. Чабан Анжеліка – III місце, учитель Янчук A.M.
  • Олімпіада з біології: Антонець Вадим – II місце, учитель Костюк І.В. Колосенко Анна – III місце, учитель Костюк І.В.
  • Олімпіада з географії: Петренко Тетяна – III місце, учитель Фаріон Л.П.

Згідно плану роботи в навчальному закладі проводяться предметні тижні, виставки, предметні декади, фестивалі.

Участь в учнівській спартакіаді обласний етап:

  • футбол (хлопці) – IV місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • баскетбол (хлопці) – IV місце, учитель Пославський В.А.
  • настільний теніс – VIII місце, учитель Лакеєв B.C.
  • стрітбол (дівчата) – І місце (учасники всеукраїнських змагань), учитель Дроб’язко Ю.В.

Районний етап: І загал ьнокомандне місце.

  • футбол (хлопці) – І місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • футзал (хлопці) – І місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • баскетбол (хлопці) – І місце, учитель Пославський В.А.
  • баскетбол (дівчата) – І місце, учитель Дроб’язко Ю.В.
  • настільний теніс – І місце, учитель Лакеєв B.C.
  • легка атлетика – І місце, учитель Поцілуйко М.В.
  • «Старти надій» – І місце, учитель Поцілуйко М.В.

2015-2016 н.р.

Результатами III етапу Всеукраїнських предметних олімпіад такі:

  • Конкурс імені П.Яцика: Петренко Тетяна – III місце, учитель Зайчук Л.Ю.
  • Мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка: Барицька Світлана – І місце (учасник IV етапу), учитель Лукашенко С.Т.
  • Олімпіада з української мови: Петренко Тетяна – II місце, учитель Зайчук Л.Ю.
  • Олімпіада з біології: Антонець Вадим – III місце, учитель Костюк. І.В.
  • Олімпіада з географії: Петренко Тетяна – III місце, учитель Фаріон Л.П. Кирилюк Ілона – III місце, учитель Фаріон Л.П.

Згідно плану роботи в навчальному закладі проводяться предметні тижні, виставки, предметні декади, фестивалі.

  • Всеукраїнський огляд конкурс на кращий стан фізичного виховання серед ЗОШ: обласний етап II місце.
  • Конкурс з організації військова-патріотичної в навчальному закладі: районний етап II місце.

Участь в учнівській спартакіаді обласний етап:

  • футбол (хлопці) – IV місце, учитель Сліпчик Ю.О.
  • баскетбол (хлопці) – III місце, учитель Пославський В. А.
  • баскетбол (дівчата) – II місце, учитель Дроб’язко Ю.В.

Районний етап: II загальнокомандне місце.

2012-2013

  • Костюк Богдан, учень 10-Б класу: І місце обласна олімпіада з української мови (учитель Лукашенко С.Т.), І місце обласна олімпіада з географії (учитель Фаріон Л.П.), ІІ місце обласна олімпіада з біології (учитель Костюк І.В.). ІІ місце обласна олімпіада з англійської мови (учитель Нечипоренко С.М.);
  • Вітюк Наталія, учениця 10-Б класу: ІІІ місце в обласному етапі конкурсу ім. Т.Шевченка (учитель Лукашенко С.Т.); 
  • Геновська Влада, учениця 9-Б класу: ІІІ місце в обласному етапі конкурсу ім. Т.Шевченка (учитель Лукашенко С.Т.);
  • Гера Марина, учениця 9-В класу: ІІІ місце обласна олімпіада з трудового навчання (учитель Ложкіна І.О.);
  • Лисак Ярослав, учень 9-Б класу: ІІІ місце обласна олімпіада з інформаційних технологій (учитель Кучковська Н.М.);
  • Остапенко Ярослав, учень 9-Б класу: ІІІ місце обласна олімпіада з географії (учитель Фаріон Л.П.);
  • Падура Олександр, учень 10-Б класу: ІІІ місце обласна олімпіада з інформаційних технологій (учитель Кучковська Н.М.); 
  • Петренко Тетяна, учениця 5-Б класу: ІІІ місце в обласному конкурсі імені П.Яцика (учитель Зайчук Л.Ю.);
  • Телевань Марина, учениця 11-Б класу: ІІ місце обласна олімпіада з української мови (учитель Зайчук Л.Ю).  

2014-2015 н.р.

Результатами ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад такі:

  • конкурс імені П.Яцика: Петренко Тетяна – ІІ місце (учасник ІV етапу), учитель Зайчук Л.Ю.
  • мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка: Петренко Тетяна – ІІ місце (учасник ІV етапу), учитель Зайчук Л.Ю.
  • олімпіада з біології: Антонець Вадим – ІІІ місце, учитель Костюк І.В.
  • олімпіада з географії: Кирилюк Ілона – ІІІ місце, учитель Фаріон Л.П.
  • олімпіада з інформаційних технологій; Лисак Андрій – ІІІ місце, учитель Кучковська Н.М.

Згідно плану роботи в навчальному закладі проводяться предметні тижні, виставки, предметні декади, фестивалі. У школі функціонують ансамблі «Перлинка», «Зорі», тріо «Мальва» (керівник Скарбовійчук В.Б.). Під керівництвом Колос О.А. учні та вчителі займаються в театральній студії «Містерія» та ансамбль «Козачата» (Виноградов Е.М.) танцювальний колектив «Посмішка», керівник К.В. Баришева. Згідно графіка працюють спортивні секції. Учні навчального закладу активно відвідують музичну школу, центр дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацьку спортивну школу. Вони приймають участь в районних, обласних та Всеукраїнських змаганнях, мають значні досягнення. Хіхловський Є. має ІІ дорослий розряд з боксу, Фуківський В. – І дорослий розряд з боксу, Сидоренко В. – призер чемпіонату області з настільного тенісу.