Година спілкування “Разом ми сила!”

Логічним продовженням бінарного уроку із зарубіжної літератури та історії стала година спілкування під назвою “Разом ми сила!” ініційована самими учнями. Година спілкування була приурочена дню волонтера та створенню української армії. Захід підготували та провели учні 7 “В” та 7 “Г” класів Іллінецького НВК ” ЗОШ І – ІІІ ступенів – гімназія 2 “, разом з класними керівниками Орлом Андрієм Володимировичем та Кузьміною Ганною Владиславівною.Захід відвідали Беднарчук С. М., Камінський М. А. та захисник України доброволець загону “Д. Дудаєва” Юлдаш Тогаєв, які поспілкувались із учнями розповіли про свої реальні історії. Такі зустрічі є корисними, як для учнів так і для хлопців волонтерів та учасників АТО. На завершення спілкування учні передали український державний прапор та вітання захисникам, які зараз перебувають на передовій, а також смаколики.

P.S. Ще довго після завершення спілкування діти обговорювали і ділились враженнями від почутого. Зачепило, найглибші струни….
«… і що б не сталось пам’ятайте – Все буде Україна”