Методичне об’єднання класних керівників

25 жовтня відбулося методичне об’єднання класних керівників на тему: “Мета, завдання, принципи, головні пріоритети та основні напрями виховної діяльності”. Були висвітлені такі питання: “Особистісно-діяльнісний підхід як умова розвитку та саморозвитку учнів у процесі виховання”, “Реалізація особистісно-орієнтованого підходу у виховній діяльності класного керівника”, з якими присутніх ознайомила Цвях В. В. та доповідач Загребельна Ю. Ю. Про стан організації роботи з профілактики дитячого травматизму, охорони життя і здоров’я дітей розповіла Нечипорук В.В. Кузьміна Г. В. проінформувала колег про роботу із запобігання та протидії поширення наркоманії, злочинності серед дітей. Сокуренко Л. Л. надала практичні поради, як зберегти ментальне здоров’я дітей та батьків під час війни.