«Ходить гарбуз по городу…»

У школі свято гарбуза – саме українського гарбуза, того, який став незамінним на нашій кухні, того, про якого співають діти ще в садочку «Ходить гарбуз по городу…». Мета – привертання уваги до національних традицій і цінностей, формування української ментальності та гідності у дітей та знайомство учнів з народними традиціями, обрядами, пов’язаними з гарбузом. Впродовж тижня вестибюль навчального закладу прикрашала виставка, основними експонатами якої були дивакуваті, красиві гарбузи й гарбузики з наших городів. Сьогодні п’ятикласники проходили квест, подорожуючи від зупинки до зупинки, дізнаючись про батьківщину гарбузів, цілющі властивості та навіть складали вірші. Дітям дуже сподобалась зупинка «Українська кухня», де вони побачили різноманітні страви – і здивувалися, що то все із гарбуза!!!