Війна нагадує про себе болем від щоденних втрат…

Обов’язок кожного українця, навіть школяра, працювати задля тієї омріяної миті, яка принесе нам гарну звістку про ПЕРЕМОГУ. Сьогодні до навчального закладу завітав волонтер Сергій Шайгородський з подякою від 59 мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка та особисто від комбрига, героя України, Вадима Сухаревського. Ця подяка кожному, хто доєднується до допомоги: дітям, батькам, працівникам навчального закладу. Окрім того, Сергій Григорович привіз нові експонати до музею, що стануть тепер предметом творчості для талановитих дітей та учителів.
Дзвінок від військових з Куп’янського напрямку змусив нас згадувати уміння виготовляти окопні свічки (попередньо ми закупили 15 кг парафіну і Майя Бобовська ще додала нам 10 кг). Учні 6 та 10 класів сьогодні і дали старт цій роботі під умілим керівництвом Ірини Ложкіної (виготовили 45 окопних свічок!!!) Хай кожен день робить нашу перемогу ближчою!