STEM навчання

Амбітні плани збуваються. Триває ІІ етап підготовки до STEM навчання. У рамках реалізації Програми EGAP для учасників конкурсу “Назад у майбутнє”, яким став наш ліцей, розроблено навчальну програму щодо впровадження кабінетів робототехніки відповідно до обладнання, яке отримує школа.
Тепер стартувала робота з фіналістами конкурсу: у Житомирі в сучасному просторі ElizLabs.
Учитель інформатики Лакеєв В.С. вивчав 3D-моделювання, програмування за допомогою Arduino і створення проєкту з датчиками Data Harvest (для фізики та біології).
А школа вже почала отримувати обладнання для облаштування кабінетів робототехніки і STEM-лабораторії.
Сучасним технологіям у школах – бути! 🚀
Проєкт впроваджується Програмою EGAP, що виконується #Фонд_Східна_Європа та фінансується Швейцарією, у партнерстві з #EPAM_Ukraine