“Андріївські вечорниці”

Українські традиції пояснюють та обґрунтовують взаємини між людьми, природою, духовну цінність кожної окремої людини і народу. Кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група має свої звичаї, що вироблялись протягом багатьох століть і освячені віками. Але звичаї це не відокремлене явище в житті народу, це втілення в рух і дію світовідчуття, світосприйняття та взаємини між окремими людьми. Сьогодні Андрія… Учні 7-А класу (пілот) прожили елементи Андріївських вечорниць на кожному уроці… На англійській мові доторкнулись до світу новорічних віщувань з Оленою Валеріївною, на географії вчились створювати таємницю і радіти успіху відкриття з Інною Володимирівною, на фізиці амплітуду коливань вивчили, готуючись кусати Калиту, згадали формулу, а далі спритність і учасників, і пана Калитинського, і писарчука зробила гарну справу – Надії Миколаївні лише залишилось теорію з фізики, застосовану на практиці, оцінити. На математиці Валентина Анатоліївна дала можливість через гру отримати найвищі бали та погадати на цифрах. Урок української мови (розвиток мовлення) дав можливість згадати вірування та традиції наших предків, колорит українських народних ігор, відтворити фрагменти вечорниць. На уроці трудового навчання з Іриною Олексіївною створили атмосферу свята, використовуючи традиційні елементи декору та працювали над виготовленням новорічної свічки, знову ж таки не обійшлось без магії…Звичаї та обряди об’єднують минуле й майбутнє народу, старші і молоді покоління, інтегрують етнічну спільноту людей у високорозвинену сучасну націю.
Дякуємо ЗСУ за те ,що маємо можливість говорити про наші свята,традиції, про майбутнє України.