“Хто у природженому ділі трудиться”

Майбутнє освіти залежить від державної політики у цій сфері та від тих, хто через декілька років переступить поріг школи у ролі учителя. У ліцеї проходили практику студентки Київського національного університету імені Тараса Шевченка, наші випускниці – Юлія Гончар та Анна Олійник. Сучасні, креативні, активні, мають власну думку, продукують ідеї і знаходять шляхи для їх реалізації. Головне,що вони почувають себе комфортно на уроці, отже, професія обрана правильно. Пам’ятаєте (за Сковородою): щасливий той, “хто у природженому ділі трудиться”. Дуже хочеться, щоб держава зробила все для того, щоб талановиті молоді люди поверталися працювати у школу… А діти, повірте, чекають таких учителів на уроках.