Люди з великої літери!

Ще мить – і ми перегорнемо сторінку 2023 року… Ще одного року війни. 10 років тому зі школи випускались діти, які відчули гарячий подих слова «війна» – для сьогоднішніх випускників війна – частина їхнього життя. На запитання, що ж вони зроблять після перемоги, учні пишуть: «Вільно вдихну свіжого повітря на повні свої груди…», «розплачуся від щастя», «усвідомлю, що перемога, що жива», «подякую Господу і всім, хто нас захищав, пом’яну всіх кого з нами нема…».
І кожен з нас відчуває те ж, але не можна просто чекати, потрібно усім щось робити. Сьогодні відправляли на передову різдвяні подарунки. Неймовірні діти, батьки, колектив нашого ліцею, адже завантажили в авто до Сергія Шайгородського каримати, уже традиційно окопні свічки, грілки для рук та ніг, ліхтарики, одіяла, носки, ліки, каву, чай, солодощі, новорічні коробки, теплі речі, дощовики, цигарки, домашню випічку й сухофрукти від наших господинь, і такі милі обереги, виготовлені найменшими. Коли спостерігаєш за обличчям дітей, які складають посилку, пишуть листи, приносять подарунки для військових, розумієш, що ростуть справжні Люди… Люди з великої літери!
Нехай прийдешнє Різдво принесе перемогу нам, українцям! Нехай Бог береже кожного воїна!
А ми продовжуємо працювати в ім’я перемоги! Не забуваймо про тих, хто на передовій, донатимо на армію!
Слава Україні!