Хто стоїть на місці, той відстає

Давня мудрість говорить: Хто стоїть на місці, той відстає. А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися. Ми не зупиняємося – у нас черговий вдалий проєкт.
Україна та Всесвітня продовольча програма ООН підписали договір щодо підтримки шкільного харчування. І ми раді повідомити новину, що Іллінецький ліцей №2 в черговому проєкті Всесвітньої продовольчої програми ООН, яка є партнером шкільного харчування у 2023-2024 навчальному році. Головна мета полягає у наданні фінансової допомоги (30% вартості харчування) ліцею для забезпечення дітей 1-4 класів гарячим харчуванням. Це дасть можливість залучити більше дітей до програми шкільного харчування, завдяки або зменшенню батьківської плати або покращення харчування шляхом використання більш корисних та поживних продуктів.
Сьогодні зустрілися з представниками ООН, ознайомилися з матеріалами проєкту. Рухаємося вперед, попереду багато планів.