«Складові вибору професії»

Учні старших класів постають перед вибором майбутньої кар’єри. Психологом ліцею, Людмилою Сокуренко, було проведене тренінгове заняття «Складові вибору професії». Профорієнтаційна робота допомагає учням краще зрозуміти свої інтереси, здібності та цілі, щоб зробити обдуманий вибір. Інформація про різні професійні шляхи допомагає учням зменшити стрес та невизначеність, пов’язані з вибором професії.
Швидкі технологічні та економічні зміни вимагають від учнів більшої гнучкості та готовності до постійного навчання. Профорієнтація може допомогти їм розуміти потреби ринку праці та адаптувати свої навчальні траєкторії відповідно до цих змін.
Отже, профорієнтація в старших класах відіграє важливу роль у формуванні успішної кар’єри та розвитку учнів📈