Тиждень безпечного інтернету

У рамках «Тижня безпечного інтернету» було організовано низку цікавих та пізнавальних заходів з метою надати учням актуальну інформацію щодо безпечного користування інтернетом та уникнення небезпечних ситуацій онлайн. У 9-Г класі класним керівником Орлом А. В. була проведена година спілкування “Безпечне користування інтернетом та соціальними мережами “. Вчитель інформатики Кучковська Н.М. із учнями 6-Б,В та 8-их класів провела бесіду та QR-квест «Таємниці безпечного інтернету. Також учні 11-А класу разом із учителем Прокудою Ю.С. на уроці інформатики пригадали правила безпечної роботи в інтернеті та за допомогою спільної дошки Jamboard створили плакат “День безпечного інтернету”. Знання про безпеку користування інтернетом сприяють активному виробленню в учнів здорового підходу до використання соціальних мереж.