“Застосування STEM технологій на уроках хімії”

На завершення методичного тижня в Іллінецькому ліцеї №2 Валентиною Володимирівною Цвях був проведений майстер – клас “Застосування STEM технологій на уроках хімії”. Такі підходи до освітнього процесу є ефективними, оскільки дозволяють здобувачам освіти отримати теоретичні наукові знання у ході практичної діяльності. Учні 10А та 10Б класів демонстрували виготовлення засобів по догляду за шкірою (мило, скраб), аромадифузорів та аромакаменю; показували, як зробити фільтр для води та очищали її; розповідали про технологію виготовлення желе і мармеладу, яке готували перед присутніми. Саме такі технології навчання допомагають створити захоплююче навчальне середовище, в якому учні досліджують, експерементують та бачать результати своєї роботи.