Засідання методичної комісії школи І ступеня

ЯКЩО ТИ БАЙДУЖИЙ ДО СТРАЖДАНЬ ІНШИХ,
ТИ НЕ ЗАСЛУГОВУЄШ НАЗИВАТИСЯ ЛЮДИНОЮ.
СААДІ
27 березня в школі І ступеня Іллінецького ліцею №2 було проведено засідання методичної комісії на тему «Булінг у дитячому середовищі. Інноваційні та хмарні технології: доцільність та практичне застосування у освітній діяльності».
Вчителі обговорили заходи щодо попередження жорстокості та насильства серед дітей. Обмінялися досвідом роботи з впровадження в освітній процес інноваційних форм організації навчальної діяльності молодших школярів. У час стрімкого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій та активного впровадження їх у всі сфери життєдіяльності учнів, у тому числі й освіти, ми повинні крокувати у ногу з часом і використовувати технології, тим паче, коли новітні технології дійсно покращують систему освіти в цілому.