Час для відпочинку та емоційного перезавантаження

Як відомо, шкільні канікули – це довгоочікуваний час для відпочинку та емоційного перезавантаження.
Ось тому 27 березня 10-Б клас разом з класним керівником Тетяною Орел та учителем історії Андрієм Орлом помандрували у Вінницю з метою подальшої соціалізації учнів та учениць, розвитку їх фізичної активності, застосування дослідницького підходу здобуття знань у практичних ситуаціях.
Першою локацією був пейнтбольний клуб, де молодь мала можливість випробувати свої стратегічні та комунікативні вміння у військово-імітаційних іграх для розвитку навичок роботи в команді та взаємодопомоги один одному.
Мотузковий парк став справжнім випробуванням фізичної витривалості дітей, їх рішучості та впевненості у власних силах під час подолання висотних перешкод.
Далі в кінотеатрі був перегляд фільму “Я, Побєда і Берлін”, де впродовж півтори години екскурсанти не лише відпочили після активностей, але й більше дізнатися про життя й творчий шлях відомого українського виконавця Кузьми Скрябіна.
Додому усі поверталися втомленими, але щасливими від отриманих впродовж дня вражень та проведеного разом дозвілля.