«Сумка Самарянина»

Ментальне здоров’я наших дітей, в умовах воєнного стану, завжди в зоні уваги. Зберегти для дітей дитинство, відволікти від реальних загроз, підтримати та допомогти один одному – меседж сьогодення. Сьогодні в ліцеї було справжнє свято. День здоров’я проходив особливо цікаво для молодших школярів. Діти активно провели час, брали участь в флешмобі, руханках, естафетах, марафонах. Але найбільше емоцій було від отриманих подарунків, з якими до нас завітали представниками Міжнародної благодійної організації «Сумка Самарянина», волонтери Благодійного Фонду «АДРА» в Україні – Олександр Козлік та Ірина Козлік. Усі ліцеїсти 1-4 класів отримали подарункові набори від своїх американських друзів. Дякуємо пану Олександру та пані Ірині за позитивні емоції та усмішки на обличчях дітей. Надіємося на подальшу співпрацю. Плекаймо майбутнє нації.