Чому люди так люблять подорожувати? Здавалося б, в епоху інформаційних технологій можна навіть не виходити з дому. Так, пам’ятки світу можна подивитися на екрані свого комп’ютера, а за допомогою сучасних технологій навіть відчути ефект присутності в якійсь країні.
Але, тільки про ту людину, яка подорожує, можна сказати, що вона по-справжньому багата. Адже вона не просто відвідує цікаві місця, а й змінює себе, трансформується, відкривається новому і пізнає світ. Ці вихідні для учнів 8-А стали ще однією дивовижною сторінкою, яка допомогла пізнати Україну.
День перший… Оглядова екскурсія містом…знайомство з унікальним університетом… ….і прогулянка вечірніми вулицями…так мало і так багато водночас!!!Знаю, що ці враження залишаться на все життя.І не потрібно кращої мотивації для дітей, аніж слова екскурсовода при прощанні: «Чекаємо вас через чотири роки уже студентами Чернівецького університету»
День другий… Занурення в побут та архітектуру Буковини в музеї просто неба…і БАКОТА! Місце де переплились біль, туга , краса і неймовірна сила. Про те, як помирала Бакота та народжувалося Дністровське водосховище,про історію наскельного монастиря розповів бакотянин Тарас Горбняк — автор кількох книжок про рідне село, найкращий екскурсовод, у минулому — інженер-механік.
Ми дякуємо ЗСУ, схиляємо голову в глибокій шані перед загиблими ;розуміємо:наскільки важливою була,є і буде любов до рідної землі.Такі екскурсії ,як наша, вчать любити УКРАЇНУ