Освіта нового покоління. Можливості ШІ.

#Хакатон2024
#ОсвітаБезмеж

#УтвориОсвітнєКоло

Освіта нового покоління. Можливості ШІ. Так називався перший день Освітнього Хакатону в Іллінецькому ліцеї №2. Чи можемо ми заборонити учням використовувати штучний інтелект? Звісно ж, ні. Отже, вчитель має знайти в цьому процесі плюси та зробити ШІ своїм асистентом. Безсумнівно, штучний інтелект стрімко трансформує освітню сферу, відкриваючи безліч нових можливостей для вдосконалення навчання та викладання. Як пройшов сьогоднішній день в ліцеї?

Світлана Лукашенко з 8А класом провели соціологічне опитування і згенерували відповіді з ШІ. Анна Аннікова доводила дев’ятикласникам – штучний інтелект не замінить командну роботу, а Людмила Виноградова з 7-8 класниками давали відповідь на питання «Чи завжди можна довіряти ШІ».

Cміливе рішення Інни Чабан: у ролі учителя української літератури Мазніцький Тимур Артемович, учень 9-Б класу. Аналіз тексту ШІ, генерація ілюстрацій і музики до творів.

Едуард Виноградов, на уроках пізнаємо природу, з учнями 5-6 класів створювали казки «Фантастична подорож до Місяця» та «Мадруємо джунглями», використовуючи український сервіс ШІ, який генерує казки.

На уроках математики та фізики Віта Нечипорук з учнями 5А, 11Б класів створювали математичні вправи разом з штучним інтелектом Claude, а Тетяна Орел зі своїми учнями розв’язували вправи, використовуючи допомогу ШІ.
Учитель хімії- Марина Боднюк пропонувала учням виміряти pH середовища та розв’язати рівняння, порівнюючи свої дані з розрахунками штучного інтелекту!

Сергій Дудюк, при вивченні теми “Кримська війна 1853-1856 рр. і Україна”, провів урок-експеримент, на якому використано програми зі штучним інтелектом у якості асистента вчителя та ілюстратора. Застосовано програми чат GPT та генератор зображень DALL-E. А на уроках англійської мови, за допомогою платформи Quizlet , Леся Лавренюк з семикласниками вивчали нові слова.

Алла Янчук з учнями 9В класу шукали відповідь на питання: “У чому новаторство І. П. Котляревського», використовуючи чат GPT, Анжела Латанська з 11А вивчали творчість М.Куліша, а Анна Кузьміна на уроці зарубіжної літератури, з 9А класом, використовували чат GPT і Quizlet.
Далі буде..